Školící centrum pro instruktory Roberta Narovce

Vážení sportovní přátelé,
fit studio aerobic Robert Narovec vám připravil kurzy pro instruktory v oblasti nejmodernějších forem aerobního cvičení.

    Je určeno pro začínající i pokročilé instruktory na získání podrobných informací o oborech: aerobic, bodystyling, stretching a základy stepu. Kurz power-jógy. Dále specializace v oborech: power-jóga a cycling. Teoretickou a praktickou výukou získáte přehled o sportovní a pedagogické činnosti.

    Dalším obsahem je anatomie člověka, diagnostika, didaktika, fyziologie, 1. pomoc, výživa, zdravotní zásady při cvičení, názvosloví a terminilogie, teoretická a praktická výuka.

    Po absolvování kurzu jsou cvičitelé schopni vést odborné hodiny pro veřejnost. Každý účastník získá po úspěšném složení závěrečné zkoušky diplom o absolvování školícího kurzu.

Termín:

    Zájemci si určují termín sami. Počet účastníků je max. 6. Zaručujeme tím individuální přístup a kvalitní výuku. Doba základního kurzu trvá 9 dní. Kurz power-jógy trvá 4 dny. Kurzy na specializace trvají 2 dny.

Místo:

Fitness: fit studio aerobic Robert Narovec.
             

Cena:

9 990 Kč. Cena kurzu pro instruktory aerobních forem zahrnuje: školení, skripta aerobních forem cvičení a závěrečnou zkoušku.

3 990 Kč. Cena kurzu pro nové instruktory Power-Jógy zahrnuje: školení a skripta.

2 490 Kč. Cena specializace pro instruktory Power-Jógy nebo Cyclingu zahrnuje: školení a skripta.

Pro mimo plzeňské možnost internátního ubytování.

 

Těší se na vás profi instruktor IFAA Robert Narovec.instruktor_dance