Nabídka cvičebního náčiní

STEPY

    Step je vyroben z lamina o síle 18 mm. Rozměry 90 x 35 x 15. (Barvu dle požadavků zákazníka). Nástupná plocha je potažena kobercem, který zasahuje až pod rám. Step se tak stává pružnějším. Je velmi pevný a stabilní. Pro použití stepu na plovoucí podlaze nebo parketách používáme protiskluzové gumové rohy na spodním rámu stepu.

7
8
9

 

Cena: 10 ks 550 Kč/ks
11 - 20 ks 500 Kč/ks
nad 21 ks 450 Kč/ks

GUMY EXPANDERY A BOBEXPANDERY

    Speciální guma na cvičení šitá na šestnáctkovém stroji. Důležité pro pevnost a pružnost. Vzhledem
k tomu, že Bobexpandery jsou novinkou na trhu a patentem Roberta Narovce, dodáme i katalog cviků, popřípadě zaškolíme na semináři.

11
12

 

Ceník Expandery Bobexpandery
10 - 20 ks  150 Kč/ks  
10 - 20 ks  220 Kč/ks
nad 21 ks  130 Kč/ks nad 21 ks  200 Kč/ks

    Cena katalogu je 200 Kč. Při objednávce min. 20 ks je zdarma.

TYČE

    Posilovací tyče jsou železné, potažené koženkou a zakončené plastovým uzávěrem. (Barvu podle zákazníka). Váhu dle zdatnosti klientely. (Nejpoužívanější rozmezí je od 3 do 5 kg). Výška je 120 cm. Dodáváme i katalog cviků, popřípadě zaškolíme na semináři. Dřevěné tyče používáme na Jógu.

10

 

Ceník Tyče - 5 kg
Tyče dřevěné

10 - 19 ks  350 Kč/ks
10 - 19 ks 150 Kč/ks

20 - 29 ks  330 Kč/ks
20 - 29 ks 130 Kč/ks
nad  30 ks  300 Kč/ks nad  30 ks 100 Kč/ks

   Cena katalogu je 200 Kč. Při objednávce min. 20 ks je zdarma.

FLOWTONIC

    Flowtonic jsou posilovací kolečka, ktrerá slouží pro rozvoj síly i flexibility pomocí plynulých skluzů po podlaze. Nutí k přesnému a vedenému pohybu v plném rozsahu. Využíváme pouze váhu vlastního těla a odpor, který tlakem na kolečko vyvíjíme. Je to beznárazové cvičení, které nezatěžuje klouby. Kompletní trénink celého těla ve stoje i na zemi. Lze využít jak pro dynamické posilovací cvičení, tak i pomalé protahovací uvolnění.

Cena: 150 Kč/ks.

POPRUH NA JÓGU

   Popruh na jógu slouží jako pomůcka pro lepší protažení. Na konci je opatřen 2 kroužky pro nastavení délky. Nabízíme i nový typ popruhu bez kroužků a nutnosti nastavení.

 Cena: 100 Kč/ks; Nový typ 150 Kč/ks.

Jak posilovat s bobexpanderem.

    Dalším vývojovým prvkem pro správnost a co největší efektivnost posilování se staly bobexpandery. U tohoto posilování zatěžujeme jak horní, tak dolní polovinu těla v jednom tréninku, ale vždy postupně jednotlivé svalové skupiny dle zásad správného posilování. Výsledkem je tedy posílení celého těla a zároveň s dynamickou částí vzniká aerobní činnost se spalováním podkožního tuku. Je to tedy vždy kompletní trénink s vysokým efektem.

    Můžeme použít několik stupňů obtížnosti, které využíváme nebo jen doporučujeme cvičencům. Jedna z možností je zvednutí rukou do vyšší polohy nebo gumy zkracujeme na první nebo druhý kroužek.

    Posilování nohou se provádí většinou formou choreografie pro zvýšení dynamičnosti cvičení. Posilování rukou se provádí  většinou ve statické poloze nohou. Pro všechny cviky platí, že guma musí být neustále napnutá, aby byl sval ve stálém napětí.

    Bobexpander byl vyvinut pro širokou veřejnost, ale lekce musí být vedena odborným cvičitelem posilování!

    Tvůrcem bobexpanderu je Robert Narovec. Majitel fit studia aerobic Robert Narovec a školícího centra pro instruktory. Trenér a odborník na kondiční cvičení.

Užijte si cvičení s bobexpanderem, gumou neomezených možností.

img_1 img_2

Jak posilovat s tyčí.

    Další velmi dobrou pomůckou pro posilování horní poloviny těla se stala tyč.   Pro posilování nohou můžeme použít step nebo cvičíme posilovací choreografii. Cvičení s tyčí umožňuje přesné provedení cviku. Rovnoměrné zatížení pravé a levé strany. Počet opakování cviku je od 8 do 16. Tyče váží od 3,5 do 5 kg, a proto je to spíše silový trénink než vytrvalostní. Přesto máme několik stupňů obtížnosti, které využíváme nebo jen doporučujeme cvičencům. Základní postoj je tyč opřená o zem, používáme ji jen jako oporu. První stupeň: Tyč je opřená o nohu (zvedáme 1/3 váhy tyče). Druhý stupeň: Tyč držíme oběma rukama (zvedáme 1/2 váhy tyče). Třetí stupeň: Tyč držíme jednou rukou (zvedáme celou váhu tyče). Tyč byla vyvinuta pro širokou veřejnost, ale lekce musí být vedena odborným cvičitelem posilování! 

Přeji příjemnou zábavu a pevné svaly.

img_3 img_4